Chata Kata predstavuje ideálne miesto pre strávenie Vašej letnej ako aj zimnej dovolenky. Je umiestnená v krásnom tatranskom prostredí obce Veľký Slavkov a svojím nadštandardným vybavením Vás veľmi milo prekvapí.

Chata má rozlohu 150 m2 a disponuje vlastným veľkým dvorom s rozlohou 400 m2. Jej súčasťou je aj príjemná zastrešená terasa v posedením, ktorú môžete využiť v akomkoľvek počasí. K dispozícii je Vám tu záhradný krb a pre Vaše deti je na dvore pripravená preliezka s hojdačkami, pieskovisko, volejbalová či futbalová lopta. Výborne zrelaxovať sa tu môžete aj pri hraní bedmintonu.

Chatu tvorí spoločenská miestnosť, dve kuchyne, štyri spálne a tri kúpeľne s toaletami. V rámci chaty využijete historickú spoločenskú miestnosť s klenbovým stropom, kachľovou pecou, televízorom, spoločenskými rami a posedením (slúžiace ako prístelka pre 4 osoby). Nechýbajú ani dve perfektne zariadené kuchyne s plynovým sporákom s rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Samozrejmosťou sú 4 spálne – jedna 2-lôžková a tri 4-lôžkové. Komfort poskytujú tri kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet zadarmo.

INFORMÁCIE:

Max. kapacita: 18 osôb
Majiteľ býva pri objekte
Stravovanie: Bez stravy
Objekt využiteľný: Celoročne
Vaše domáce zviera: malé domáce zviera
Typ objektu: Chalupa
Viaceré nezávislé skupiny: Nie
Parkovanie: Áno, zdarma pri objekte

 

CENA:

Celoročne – 12€ osoba/noc, min. 4 osôb a min. 2 noci

Silvester – 15€ osoba/noc, min. 10 osôb

Pes – 5€ na noc

FOTOGALÉRIA:

ADRESA:

Veľký Slavkov, Tatranská 12

49.092677, 20.283322
49°05’33.6″N 20°16’60.0″E