Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v dvoch priestranných jednoizbových  Apartmánoch so samostatným vchodom. Každý z apartmánov má vlastné kúrenie a je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie pre 4-5 osôb.

Na prízemí oboch apartmánov je umiestnená kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej môžete na prípravu vlastných  jedál využívať elektrický sporák, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Súčasťou kuchyne je zároveň aj jedálenská časť s posedením, LCD televízor so satelitným príjmom a pohovka s  možnosťou prespania pre dve osoby. Vedľa kuchyne sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na vyvýšenom podlaží (mezonete) sa nachádzajú dve lôžka. Apartmány sú vybavené taktiež CD prehrávačom, bezplatným WiFi pripojením na internet. Ubytovanie je vhodné aj pre alergikov.

K apartmánom patrí odkladací priestor na lyže, bicykle a iné športové potreby. Parkovanie  je možné priamo pri objekte, kde môžete využívať aj vonkajšie posedenie.

INFORMÁCIE:

Max. kapacita: 14, Veľký ap. 4 – 5 osôb, Stredný ap. 4 – 5 osôb, Malý ap. 2 – 4 osoby
Min. obsadenosť: 2
Majiteľ býva v objekte: Nie
Stravovanie: Bez stravy
Objekt využiteľný: Celoročne
Vaše domáce zviera: malé domáce zviera
Typ objektu: Apartmán
Viaceré nezávislé skupiny: Áno
Parkovanie: Áno, zdarma pri objekte

 

CENA:

Celoročne – 20 eur osoba/noc, min. 3 noci

Silvester – 100€ za apartmán/noc

Pes – 5€ na noc

 

FOTOGALÉRIA:

Veľký apartmán:

Stredný apartmán:

Malý apartmán:

 

ADRESA:

Nový Smokovec č.8, Pavilón D.
Autom pôjdete z Popradu do Starého Smokovca, pokračujete smer na Štrbské Pleso, Starý a Nový Smokovec sú spojené obce, teda hneď za tabuľou Starý Smokovec bude tabuľa Nový Smokovec, pokračujte ďalej a tesne pred dopravným označením čerpacia stanica 500m, odbočíte doprava, je to hneď prvá pekná historická budova s hnedou strechou. Máme novú dvojfarebnú fasádu vanilková – žltá.

Po odbočení z hlavnej cesty, odbočte na druhej v ľavo. Budovu obídete autom a zo západnej strany, je vchod s 10 železnými schodmi (krátka strana budovy v smere k Štrbskému plesu – k zastávke Sibír).

GPS:

49.13566, 20.20996
49° 8′ 8” N, 20° 12′ 36” E